Tıp Dünyası
Tıp Dünyası
Tıp Dünyası Doktorlar jinekoloji jinekolog göğüs hastalıkları uzmanı kalp damar sağlığı diş kadın doğum dahiliye uzmanı iç hastalıkları Kalp Damar Cerrahisi Çocuk Sağlığı
Tıp Dünyası                     Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/1) - 11 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
DÜNYA GÖZ HASTANESİ
Dünya Göz Hastanesi, kendisini görme duyusunun korunmasına adamış Türkiyenin ilk Özel Göz Hastanesi.
İl :  İstanbul (Avrupa)

ALMAN GÖZ HASTANESİ
Alman hastanesi, 1846 dan beri İstanbul da hastalarına hizmet vermektedir.Şimdi de Türkiye de ilk kez, dünyanın en gelişmiş wavefront teknolojisine sahip ve FDA (Amerikan Sağlık Dairesi) onaylı, Excimer Laser cihazı olan Baush&Lomb un Zyop...
İl :  İstanbul (Avrupa)

GÖZ NURUNU KORUMA VAKFI BAYRAMPAŞA GÖZ HASTANESİ
İl :  İstanbul (Avrupa)

Özel İstanbul Göz Hastanesi
Hastanemiz, modern teknoloji ile donatılmış olup; kaliteli hizmetini Tabip Odası Asgari Ücret Tarifesi ile sunmaktadır. Tüm özel sigorta kuruluşları, bankalar, SSK Mensupları, Emekli Sandığı Mensupları, Devlet Memurları ve Bağkur Mensuplarına hizmet vermektedir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

HAYRUNNİSA HASTANESİ
Nisa Hastanesi, vakıf anlayışı ile hizmet veren özel bir kuruluştur.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Avcılar Göz Merkezi
Bayrampaşa Göz Hastanesi: 1984 yılında kurulan Türkiyenin ilk göz hastanesidir. - İdealtepe Göz Merkezi: 1997 yılında vakfımız ve LCIF’in katkılarıyla hizmete girmiştir. - Yıldırım Göz Merkezi: 1397 yılında Yıldırım Beyazıt Han tarafından yaptırılan Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk Darüşşifa Hastanesidir. Vakıfla Genel Müdürlüğü restore etmiş, 2001 yılında Vakfımız tarafından hizmete açılmıştır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

KASKALOĞLU GÖZ HASTANESI
Yılda 4 bine yakın ameliyat, 15 binin üzerinde muayene ile hastalarına sağlık hizmeti sunan KAŞKALOĞLU GÖZ HASTANESİ, deneyimli sahip kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya sahip. Bu kalitesini belgelendirmeyi de başaran Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, TÜV-CERT ISO 9001:2000 Kalite Belgesi’ni 2004 yılında aldı.
İl :  İzmir

TÜRKİYE HASTANESİ
Lasik & Lasek & Wavefront,Katarakt & Fako, Çocuk Göz Hastalıkları & Şaşılık, Kornea Nakli,Kontakt Lens, Glokom(Göz Tansiyonu), Tıbbi Retina, Cerrahi Retina & Vitrektomi
Fotodinamik Tedavi,Göz Plastiği
İl :  İstanbul (Avrupa)

GROUP FLORENCE NIGHTINGALE
Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Göz Hastalıkları Merkezi, göz hastalıklarına doğru ve kesin tanı koymak ve etkin tedavi uygulamak amacıyla kurulmuş bir merkezdir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

İSTANBUL SURGERY HOSPITAL
Daha net, daha renkli ve daha sağlıklı bir yaşamın kapısını aralamak üzeresiniz. Tecrübeli ekibi, 12 yıl içinde 40 bini aşkın lasik, ekzimer lazer ve wavefront operasyon deneyimiyle Op.Dr.Sinan Göker, hayatınızı değiştirecek.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Talya Göz Cerrahi ve Lazer Merkezi
Göz Muayene Üniteleri Excimer & Laser - Wavefront Miyopi, hipermetropi, astigmatizma gibi kırma kusurları, excimer laser tedavisi ile düzeltilebilir.Katarakt (FAKO)
ile katarak ameliyatı Şaşılık ve Çocuk Göz Sağlığı Glokom (Göz Tansiyonu Hastalığı)
İl :  Antalya

Dikkat! www.tipdunyasi.net, bir bilgilendirme portalıdır. Lütfen her konuda öncelikle doktorunuza danışınız.
copyright ©2005-2008     info@tipdunyasi.net