Tıp Dünyası
Tıp Dünyası
Tıp Dünyası Doktorlar jinekoloji jinekolog göğüs hastalıkları uzmanı kalp damar sağlığı diş kadın doğum dahiliye uzmanı iç hastalıkları Kalp Damar Cerrahisi Çocuk Sağlığı
Tıp Dünyası                     Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/1) - 15 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
AKU-TED AKUPUNKTUR KLİNİĞİ
Tıbbın Akupunktur dalında, DSÖ nün onayladığı hastalıklarda
başta migren,astım,bel-boyun fıtıkları olmak üzere,ilaçsız ve
yan etkisiz tedavi seçeneği sunan bir kliniktir.DR.HAKAN ERTOK-AKUPUNKTURİST
İl :  Aydın

Dr. Hakan ERTOK
1966 yılında AYDINın Söke ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Sökede,Lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesinde tamamladı.Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak hekimlik mesleğine başladı. Fakülte yıllarından itibaren akupunktura duyduğu ilgi onu bilgi arayışına yöneltti. 1996 yılında, ülkemizde akupunkturu bilimsel kimliği ile klinik uygulamaya sokan, ülkemizin ve dünyanın önde gelen klinisyen ve teorisyenlerinden Op. Dr. Mehmet ABUT ile tanışma ve öğrencisi olma şerefine erişti. Aynı yıl, Başkanlığını Dr.Mehmet ABUT’un yaptığı İstanbul Akademik Akupunktur Derneğine üye olarak kabul edildi.
İl :  Aydın

Dr.  Begüm Öcek -  Fizik Tedavi Akupunktur Merkezi
Mezoterapi ve karboksiterapi ile de bölgesel incelme, akapunktur ve fizik tedavi ile ağrı tedavisi zayıflama sigara bırakma migren bel boyun ağrısı stress tedavisi ve daha niceleri
İl :  Ankara

SEBEN KLİNİK
Seben Klinik 2002 yılında Dr.F.Sevil Özkan tarafından kuruldu.Kliniğimizde Sizlere sağlıklı yaşam prensipleri detoks, anti aging sistemleri, meditasyon, yoga, aromaterapi-aromatik masaj, ayurveda-ayurvedik masaj, taş masajı, starvac, akupunktur, homeopati, herbal treatment ( bitkilerle tedavi ), egzersiz, spor danışmanlığı hizmetleri sunulmaktadır.
İl :  Ankara

UZMAN DOKTOR HAKAN AYTAŞ
AİLE HEKİMLİĞİ, AKUPUNKTUR, HİPNOTERAPİ
Özel Aile Hekimliği (Koç Allianz Yetkili Aile Hekimi), Vücut ve Kulak Akupunkturu, Kozmetik Yüz Akupunkturu, Ridopunktur (Kırışıklık Tedavisi), Elektrolipoliz (Bölgesel Zayıflama), Akupres (Basınçla Tedavi), Tedavi Masajı, Hipnoterapi, Katatimi (Yönlendirilmiş Resimsel Ruhsal Yaşantı Tedavisi), EFT (Duygusal Özgürlük Teknikleri) gibi modern ve alternatif tedavi yöntemlerinin birarada uygulanması ile fiziksel, ruhsal, sosyal sorunlara kombine yaklaşım
İl :  Ankara

Dr.Şenbayram-Akupunktur ve Mezoterapi Merkezi
Akupunktur,ağrı tedavisi,mezoterapi,selülit tedavisi,kaarbıksiterapi,botox ve dolgu,lipoliz,sıgarayı bırakmak....
İl :  İstanbul (Avrupa)

Prof.Dr.Kaya ÖZKUŞ
1963 İstanbulda doğdu. 1980 Haydarpaşa Lisesini bitirdi.
1986 Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden (CerrahpaşaTıp Fakültesinde eğitim görerek)mezun oldu. 1992 Akupunktur uygulama sertifikası aldı. Anatomi Doçenti oldu.
1993 Akupunktur Derneği Başkan yardımcısı seçildi.
Korenin Seoul kentinde yapılan WFAS UluslararasıAkupunktur Sempozyumu’na katıldı. 1995 İstanbul’da gerçekleştirilen WFAS Uluslararası Akupunktur Sempozyumu düzenleme komitesi başkan yardımcısı olarak görev yaptı. 1996 Bulgaristan’ın Sofya kentinde ICMART Uluslararası Akupunktur Sempozyumu’na katıldı.
İl :  İstanbul (Anadolu)

Dr. Demet Erdoğan
Akupunktur Tedavi Merkezi, 4. Leventteki yerinde 1997 yılından beri, Dr. Demet Erdoğan yönetiminde Akupunktur Geleneksel Çin Tıbbı ile tedavi hizmeti vermektedir. Vücut akupunkturu, elektro akupunktur ve lazer akupunktur dışında; bölgesel zayıflama sellülit tedavileri de yapılmaktadır. Tui Na Çin Masajı tedavisi Uzman Margeretha Hinterberger tarafından uygulanmaktadır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Hüseyin Nazlıkul  ( Dr.Med. )
Anti-Aging,Akupunktur, Manuel Terapi, Tens, Kolon Hidro Terapisi, Nöral Terapi, Ozon Terapi, Lazer Tedavisi, Biophoton
İl :  İstanbul (Avrupa)

Uzman Dr. Volkan Arpacı
Uzm. Dr. Ahmet Volkan Arpacı Ankara Akupunktur Tedavi Merkezi
Akupunktur ile Sağlık.
İl :  Ankara

MARAŞ AKUPUNKTUR VE LAZER TEDAVİ MERKEZİ
Akupunktur ve lazer tedavileri merkezi. Bel Fıtığı, romatizma, sinüzit, astım, migren, zayıflamaya yönelik uygulamalar.
İl :  İstanbul (Anadolu)

Dr.ASUMAN ERGİCAN
1985 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi nden mezun oldum. Çin Halk Cumhuriyeti nde Akapunktur eğitimi aldıktan sonra özel kliniğimde çalışmaya başladım. Daha sonra Paris te mesoterapi eğitimi aldım.
İl :  İzmir

Akupunktur & Medikal Estetik Tabibi
Akupunktur, Lazer-Akupunktur, Elektro-Akupunktur, Nöralterapi, Mezoterapi, PRP, Botox, Dolgu, Carboxiterapi.
Sigara bağımlılığı, Her türlü ağrı tedavileri, depresyon, zayıflama, bel-boyun fıtığı, yara tedavileri, Eklem içi uygulamalar vs.
İl :  Diyarbakır

AKUPUNKTUR TEDAVİ KLİNİĞİ
Dr. Murat Topoğlu 1984 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp fakültesini bitirerek yine aynı yıl ilk Akupunktur çalışmalarına Isviçre\'de başladı.

1985 yılında Sağlık Bakanlığı tarafindan görevli olarak Sri-Lanka Kolombo\'daki
Akupunktur akademisinde ögrenim gördü
İl :  İstanbul (Avrupa)

AKUPUNKTUR TEDAVİ MERKEZİ
Ülkemizde de hızla yaygınlaşmakta olan, ilaçsız, yan etkisiz, vücudun kendi kendini onarma gücünü uyarmaya dayalı bu tedavi yöntemi, Akupunktur Tedavi Merkezinde Akupunkturist Dr. Demet Erdoğan tarafından uygulanmaktadır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Dikkat! www.tipdunyasi.net, bir bilgilendirme portalıdır. Lütfen her konuda öncelikle doktorunuza danışınız.
copyright ©2005-2008     info@tipdunyasi.net