Tıp Dünyası
Tıp Dünyası
Tıp Dünyası Doktorlar jinekoloji jinekolog göğüs hastalıkları uzmanı kalp damar sağlığı diş kadın doğum dahiliye uzmanı iç hastalıkları Kalp Damar Cerrahisi Çocuk Sağlığı
Tıp Dünyası                     Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/1) - 11 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
Bayındır Hastanesi İnfertilite ve Tüp Bebek Kliniği
Bayındır Hastanesi Poliklinik hizmetlerimiz akademik kariyerlerindeki başarılarının yanısıra deneyimli ve seçkin doktorlarımız tarafından yürütülmektedir.
İl :  Ankara

Medicalpark Hospital
Teknolojik yatırımlarına her gün bir yenisini ekleyen Medical Park dünya standardında kurulan Tüp Bebek Merkezi ile yeni bir oluşuma daha imza attı. Tüp Bebek Merkezi Direktörleri Yard.Doç.Dr.Erdal Ulakoğlu yönetiminde Dr.Sevim Ulakoğlu, Laboratuar şefi Embriyolog Serdar Yılmazlar, Biolog Linda Set ve Embriyolog Yasemin Meleyim nice bebek özlemi içindeki ailelere umut olmaya devam ediyor.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Dr. Pakize  I. Tarzi Yardımla Üreme Merkezi
Dr. Pakize İ. Tarzi Hastanesi, yarım yüzyılı aşan geçmişi ile Türkiyenin en eski özel kadın-doğum kliniği olma özelliğine, bir tüp bebek ünitesi kurarak en son yenilikleri izleme ve sunma becerisini de katmıştır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Ankara Güven Hastanesi
Ankara Güven Hastanesi olarak çocuk özlemi olan anne ve baba adaylarının problemlerini kurumsal, tıbbi ve ekonomik olarak sahipleniyoruz.Tedavi olumlu sonuçlandığında hamileliğin başlangıcından bebeğin doğumuna kadar geçen süreç, deneyimli bir ekip tarafından özenle izlenmekte ve çiftin eve sağlıklı bebekle dönmesi için gerekli uygulamalar merkezimizde yapılabilmektedir.
İl :  Ankara

Euro Fertil Üreme Sağlığı Merkezi
EUROFERTİL kısırlık tanı ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış ve sadece bu hasta grubuna hizmet veren Türkiyedeki ilk ve tek merkezdir.IUI,ICSI,IVF,TESE,KRYO
İl :  İstanbul (Anadolu)

Bahçeci Kliniği
Kadın hastalıkları, doğum, infertilite ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulanmasında hizmet vermek amacıyla 1996 yılında Alman Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kuran Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, 1997 yılında Bahçeci Kadın Sağlığı & Doğum Teşhis ve Tedavi Merkezini kurarak dünya standartlarında bir işbirliğine imza atmıştır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Ozel Ege Tüp Bebek Merkezi
Merkezin kuruluş amacı, infertilite (kısırlık) ile ilgili tüm araştırma ve tedavi yöntemlerini, son teknolojik olanakları da kullanarak tek bir fiziki mekan içinde vermektir.
İl :  İzmir

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Murat Taşdemirin önderliğinde kurulan Kadın sağlığı ve infertilite (kısırlık) alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile faaliyet gösteren Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi, en gelişmiş sağlık teknoloji ve uygulamalarının güvenle kullanıldığı modern bir merkezdir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Jinemed Hospital
Jinemed ekibi 17 yıldır sürdürdüğü kadın sağlığında önder ve güvenilir referans merkez olma özelliğini IVF konusunda da göstermektedir. Merkezimizde dünyanın en gelişmiş IVF merkezleriyle aynı başarı oranlarıyla çalışılmaktadır. Jinemed kanıta dayalı tıp felsefesini ilke edinerek, haftalık bilimsel toplantılarla dünya tıbbının tüm gelişmelerini anında hayata geçirmektedir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Jinemed Tüp Bebek Merkezi Bursa
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Bahar Hastanesi B2 katında hizmetlerini sürdürmektedir.Büyük bir kompleksin içinde olmanın getirdiği avantaj ile hastane ameliyathanesinde histeroskopi,laparoskopi,sezaryen,D&c işlemleri Jİnemed doktorları tarafından yapılmaktadır.Merkezimizde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.
Hayat bizimle başlar..
İl :  Bursa

Özel Irenbe Tüp Bebek Merkezi
Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi - Tüp Bebek Merkezi, İzmirin ilk özel tüp bebek merkezi olup, modern mimarisini, en ileri tıp teknolojisi ile birleştiren, tam teşekküllü modern ameliyathanesi ve konforlu hasta odalarını içine alan ülkemizde örnekleri sayılı bir sağlık merkezidir.
İl :  İzmir

Dikkat! www.tipdunyasi.net, bir bilgilendirme portalıdır. Lütfen her konuda öncelikle doktorunuza danışınız.
copyright ©2005-2008     info@tipdunyasi.net