Tıp Dünyası
Tıp Dünyası
Tıp Dünyası Doktorlar jinekoloji jinekolog göğüs hastalıkları uzmanı kalp damar sağlığı diş kadın doğum dahiliye uzmanı iç hastalıkları Kalp Damar Cerrahisi Çocuk Sağlığı
Tıp Dünyası                     Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/3) - 31 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
Dr. Başar Akman Psikiyatrist Psikoterapist
Evlilik, aile, çift terapisi, ergen terapisi, psikoterapi, psikolojik danışmanlık, psikoz, psikoloji, depresyon, psikiyatrist, psikiyatri uzmanı, panik atak,şizofreni, eroin,alkol,madde bağımlılığı, manik depresif hastalık, bipolar, kişilik
İl :  İstanbul (Avrupa)

Hatice TOPÇU ERSOY - Uzman Psikolog
Uzman Psikolog ve Psikiyatrist tarafından bireysel terapi, evlilik terapisi, aile terapisi ve ilişki danışmanlığı,Psikiyatrik hastalıkların ilaçla tedavisi Çocuk, Ergen ve Yetişkinlere Bireysel Psikoterapi Grup Terapisi hizmetleri verilmektedir.
İl :  İzmir

AHMET ÇELİKKOL ( Prof.Dr. )
1968 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Aynı fakültede, Psikiyatri Anabilim Dalında, 1972 de psikiyatri uzmanı, 1977 de doçent, 1988 de profesör oldu.Endüstri psikiyatrisi, toplum psikiyatrisi, popüler psikiyatri, sanat ve psikiyatri alanında çalışmaları var.
İl :  İzmir

B&B PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
Evlilik ve ilişki sorunları, cinsel sorunlar, depresyon, panik atak , Evlilik,Yetişkin,Ergen ve Çocuk Terapisi Vajinismus Online Terapi Aile Stres Testi Hipnoz Zeka Testi Kişilik Testi Sınav Kaygısı Kurumsal Terapi
İl :  İstanbul (Avrupa)

Psikolog
Yetişkinler İçin Psikolojik Danışmanlık : Dikkat geliştirme, İletişim problemleri, Cinsel sorunlar, Takıntılar, Korkular, Panik atak, Depresyon, İntihar girişimi, Uyku bozukluğu, İş sorunları, Eş seçimi, Evlilik problemleri, Boşanma sonrası destek programı, Ergenler İçin Psikolojik Danışmanlık: Kimlik arayışı,Öfke ve kızgınlık kontrolü, Depresyon, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu, Karşı cinsle yaşanan sorunlar, Çocuklar İçin Psikolojik Danışmanlık: Anne- Baba bağımlılığı, Kendine güvensizlik, Gece altını ıslatma, Dışkı kaçırma, Tuvalet eğitimi, Cinsel duygular, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu, İletişim Sorunları, Kardeş kıskançlığı, Anne - Baba ayrılığı, Ailede iletişim problemleri,Yuvaya hazırlama, Okul öncesi eğitim, Okul fobisi, Özel öğrenme güçlüğü, Verimli ders çalışma, Çalma, Hırsızlık, Yalan söyleme, Yeme bozuklukları, Duygusal zeka gelişimine destek, Üstün zekalı çocuklar, Yaygın gelişimsel zihinsel, bedensel bozukluklar(Otizm , Asperger Sendromu)
Aile Danışmanlığı ve Terapisi
İl :  Adana

Psikolog Şölen İnce - Empatizmir Psikolojik Danışmanlık Ve Eğitim Danışmanlığı
Aile terapisi, aile koçluğu, alkol ve madde bağımlılığı
panik atak, fobiler, çocuk ve ergen psikolojisi
dikkat-algı, zeka testleri ve çocuk gelişim testleri(wisc-r,çocuk değerlendirme paketi)
İl :  İzmir

Psk.Dan. Dr. Cem KEÇE
Çok yönlü bir kişiliği vardır: Aktif, araştırıcı, ilgi çekici, bilgili, becerikli, güvenilir, hareketli, etkileyici ve etkili,yaratıcı,üretken, dinamik, modern, neşeli, nazik, dost canlısı e cana yakın bir insandır.Diş hekimi Merih KEÇE ile evlidir, Doğa ve Nisan isimli dünya tatlısı ikiz kızları vardır Edebi Cinsellik ve Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı ve Vajinismus\'un Üstesinden Gelmek adlı kitapların yazarıdır.
Yılların birikimi olan bilgi, gözlem, analiz, deneyim ve tecrübelerini geniş kitlelerin anlayabileceği bir kolaylıkla öğretebilmeyi ve paylaşarak, çözümler üreterek faydalı olmayı amaçlayan Dr.Keçe; tıp sanatı yapacak olanların sahip olduğu tüm meziyetlere sahiptir. Hayata saygı duyar ve asla zarar vermek istemez
İl :  Ankara

Aykut AKOVA - PEDAGOG & PSİKOLOJİK DANIŞMAN
ÇOCUK VE ERGEN PSİKOLOJİSİ AİLE VE RUH SAĞLIĞI
BOŞANMANIN ÇOCUK ÜZERİNDE PSİKOLOJİK VE SOSYOLOJİK ETKİLERİ ÇOCUKLARDA AŞAĞILIK DUYGUSU
ÇOCUKLAR İÇİN RUH SAĞLIĞI TESTİ HİPER AKTİF ÇOCUKLAR
EVLİLİK TERAPİSİ KONUŞMA BOZUKLUKLARI YAŞLARA GÖRE ÇOCUK GELİŞİMİ ZEKA VE PSİKOLOJİK TESTLER
İl :  İstanbul (Avrupa)

Uzm.Psk. Serra Alemdar
Yüksek lisans programına devam ederken Dartmouth-Hitchcock Hospital, FOCUS Adolescent Trearment Programda stajyer terapist olarak görev aldı. 2004-2005 tarihlerinde the Salem Center for Therapy, Training and Researchte çalıştı.
İl :  İstanbul (Anadolu)

Terapi İzmir & Psikolojik Hizmetler
Evlilik ve aile danışmanlığı. Aile, evlilik ve çift terapisi uygulamalarının yanı sıra bireysel olarak da psikolojik destek verilmektedir.
İl :  İzmir

Psk.Dan.Pdg.Sevil GÜMÜŞ
Kendi Çocuğunuzun Terapisti Olun! Her Ailenin Filial Terapiye (FT) İhtiyacı Var!
Filial terapiye anne baba olarak katılın ve kendi çocuğunuzun oyun terapisti olun! Çocuğunuzla iletişimizi güçlendirerek hem çocuğunuzu, hem de kendinizi mutlu edin.
SUNDUĞUM HİZMETLER
Medya Danışmanlığı
TV Çocuk Programları Danışmanlığı
Aile ve Çocuk Eğitim ve Sağlık Dergileri,
TV ve Gazete Haber Bülteni Çocuklarla ilgili konularda Uzman Görüşü Röportajları
Dergi, Gazete ve Web Siteleri Köşe Yazarlığı ve Makale Paylaşımı.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Online Terapi
Ruhsal Sorunlar İçin Psikolojik Danışmanlık ve Online Terapi
İl :  İstanbul (Avrupa)

Deniz Psikolojik Danışmanlık Merkezi
İl :  İstanbul (Anadolu)

Ergoterapi Koordinatörü Psk. Ayda Aktay
İl :  İstanbul (Anadolu)

Etkileşim Psikolojik Eğitim ve Yönetim Danışma Merkezi
İl :  İstanbul (Avrupa)

Dikkat! www.tipdunyasi.net, bir bilgilendirme portalıdır. Lütfen her konuda öncelikle doktorunuza danışınız.
copyright ©2005-2008     info@tipdunyasi.net