Tıp Dünyası
Tıp Dünyası
Tıp Dünyası Doktorlar jinekoloji jinekolog göğüs hastalıkları uzmanı kalp damar sağlığı diş kadın doğum dahiliye uzmanı iç hastalıkları Kalp Damar Cerrahisi Çocuk Sağlığı
Tıp Dünyası                     Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/1) - 4 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
Özel Özgözükara Diyaliz Merkezi
Özgözükara Grup 26 yılın birikiminin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.Kurucu Dr.Abdullah Özgözükara Türkiyede ilk CAPD uygulayan hekimdir ve yine İstanbulda da ilk özel diyaliz merkezini kendisi açmıştır.Çeşitli illerde 20ye yakın Diyaliz merkezi acan ve çalıştıran Dr.Özgözükara 1988-1993 yılları arasında Türk Böbrek Vakfı Hastanesi Başhekimliği görevini kendi merkezini kurmak ve sektöre daha kaliteli bir hizmet anlayışı getirmek düşüncesi ile bırakmıştır.1993 yılında Bahcelievlerde ilk olarak Özgözükara Böbrek hastalıkları ve Diyaliz merkezini hizmete açmıştır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Bahçelievler Diyaliz Merkezi
İl :  İstanbul (Avrupa)

Özel Ahmet Ermiş Hastanesi ve Hemodiyaliz Merkezi
Sağlık hizmeti konusunda ülkemizde ve tüm dünyada yaşanmakta olan sorunların çözümü için, vakıf zihniyeti büyük önem taşımaktadır. Ancak bu zihniyet sayesinde devlet ödeneğine bağımlı yetersiz bir hizmet ya da ticari bir bakış açısından kurtulmak mümkün olabilir. Bu gerçekler bilinerek 30 Ekim 2000de açılan Hizmet Hastanesi , Türk Böbrek Vakfı ın önce hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş, vakıf zihniyetinde çalışan, insana hizmeti herşeyin önünde tutan bir sağlık kuruluşudur. Acil servisi, poliklinikleri, laboratuarlarıyla, Türk insanına en iyi hizmeti vermek, Hizmet Hastanesi in çalışanları ile birlikte temel ilkesidir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Özel Böbrek Sağlığı Ve Diyaliz Merkezi Hastanesi
Her tür acil müdahale olanağının yanı sıra, klinik ve poliklinikleri, teşhis laboratuvarları, görüntüleme merkezi, yoğun bakım ünitesi, nükleer tıp merkezi, ameliyathaneleri, reanimasyon(yoğun bakım) ünitesi, ayrı bir kadın doğum katı ve doğumhanesi ile bebek dostu hastane anlayışıyla, yataklı tedavi hizmetleriyle Hizmet Hastanesi; 21 yüzyılın tüm yeni buluş ve teknolojilerini günü gününe takip etmekte, uzman kadrosuyla hastalara dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Dikkat! www.tipdunyasi.net, bir bilgilendirme portalıdır. Lütfen her konuda öncelikle doktorunuza danışınız.
copyright ©2005-2008     info@tipdunyasi.net