Tıp Dünyası
Tıp Dünyası
Tıp Dünyası Doktorlar jinekoloji jinekolog göğüs hastalıkları uzmanı kalp damar sağlığı diş kadın doğum dahiliye uzmanı iç hastalıkları Kalp Damar Cerrahisi Çocuk Sağlığı
Tıp Dünyası                     Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/2) - 18 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
Bayındır Hastanesi İnfertilite ve Tüp Bebek Kliniği
Bayındır Hastanesi Poliklinik hizmetlerimiz akademik kariyerlerindeki başarılarının yanısıra deneyimli ve seçkin doktorlarımız tarafından yürütülmektedir.
İl :  Ankara

Amerikan Hastanesi Yardımcı Üreme Teknikleri-Tüp Bebek Merkezi
Merkezimizde kısırlık alanında günümüzde dünyada kabul gören tüm modern tedaviler uygulanabilmektedir.Bugün Doç. Dr. Bülent Urman başkanlığında 7 doktor, 2 embriyolog, 1 genetik uzmanı, 6 teknisyen, 8 hemşire, 2 hastabakıcı ve 3 sekreterden oluşan bir kadro ile hizmet veren VKV Amerikan Hastanesi Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezinde geçen 6 yıl içinde tedavi edilen infertil çift sayısı 8.000 i geçmiştir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Dr. Pakize  I. Tarzi Yardımla Üreme Merkezi
Dr. Pakize İ. Tarzi Hastanesi, yarım yüzyılı aşan geçmişi ile Türkiyenin en eski özel kadın-doğum kliniği olma özelliğine, bir tüp bebek ünitesi kurarak en son yenilikleri izleme ve sunma becerisini de katmıştır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

JınePOL Kadın Saglıgı ve Tupbebek Merkezı
İl :  İstanbul (Avrupa)

Ankara Güven Hastanesi
Ankara Güven Hastanesi olarak çocuk özlemi olan anne ve baba adaylarının problemlerini kurumsal, tıbbi ve ekonomik olarak sahipleniyoruz.Tedavi olumlu sonuçlandığında hamileliğin başlangıcından bebeğin doğumuna kadar geçen süreç, deneyimli bir ekip tarafından özenle izlenmekte ve çiftin eve sağlıklı bebekle dönmesi için gerekli uygulamalar merkezimizde yapılabilmektedir.
İl :  Ankara

Euro Fertil Üreme Sağlığı Merkezi
EUROFERTİL kısırlık tanı ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış ve sadece bu hasta grubuna hizmet veren Türkiyedeki ilk ve tek merkezdir.IUI,ICSI,IVF,TESE,KRYO
İl :  İstanbul (Anadolu)

Bahçeci Kliniği
Kadın hastalıkları, doğum, infertilite ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulanmasında hizmet vermek amacıyla 1996 yılında Alman Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kuran Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, 1997 yılında Bahçeci Kadın Sağlığı & Doğum Teşhis ve Tedavi Merkezini kurarak dünya standartlarında bir işbirliğine imza atmıştır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Alman Hastanesi IVF Merkezi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, Tüp Bebek ve Jinekolojik Endoskopi Merkezi ile birlikte Prof. Dr. Mustafa Bahçeci başkanlığında büyük bir ekiple, genel jinekoloji uygulamalarından menopoza, gebelik takibinden kısırlık ve tüp bebek tedavilerine kadar geniş bir yelpazede teşhis ve tedavi hizmetleri veren Türkiyenin ve dünyanın sayılı merkezlerindendir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Genart Tüp Bebek Merkezi
Gen-Art Kadın Sağlığı Tüp Bebek ve Üreme Biyoteknolojisi Merkezi, 2002 yılında kurulmuştur. Merkezimiz Cinnah Caddesi 47/A da kendi binasında hizmet vermektedir. Toplam 1056m2 kapalı alanı olan Gen-Art, otoparkı, cafesi ve dinlenme alanlarıyla sadece bir tıbbi merkez olarak değil aynı zamanda kendinizi evinizde hissetmeniz için sevgiyle ve özenle hazırlanmış bir kliniktir.
İl :  Ankara

Ozel Ege Tüp Bebek Merkezi
Merkezin kuruluş amacı, infertilite (kısırlık) ile ilgili tüm araştırma ve tedavi yöntemlerini, son teknolojik olanakları da kullanarak tek bir fiziki mekan içinde vermektir.
İl :  İzmir

ACIBADEM Tüp Bebek Merkezi
1998 yılından beri deneyimli kadrosu, güçlü altyapısıyla tanı ve tedaviye yönelik hizmet vermekte olan Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, uzun süredir çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere yeni umutlar sunmaktadır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Murat Taşdemirin önderliğinde kurulan Kadın sağlığı ve infertilite (kısırlık) alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile faaliyet gösteren Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi, en gelişmiş sağlık teknoloji ve uygulamalarının güvenle kullanıldığı modern bir merkezdir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Jinemed Hospital
Jinemed ekibi 17 yıldır sürdürdüğü kadın sağlığında önder ve güvenilir referans merkez olma özelliğini IVF konusunda da göstermektedir. Merkezimizde dünyanın en gelişmiş IVF merkezleriyle aynı başarı oranlarıyla çalışılmaktadır. Jinemed kanıta dayalı tıp felsefesini ilke edinerek, haftalık bilimsel toplantılarla dünya tıbbının tüm gelişmelerini anında hayata geçirmektedir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

HERA KADIN SAĞLIĞI MERKEZİ
kadın sağlığı gibi önem arz eden bir branşta, problemin yeterince orijinine inilerek çözüme kavuşturulması için gereken titizlik, hijyen ve yüksek teknolojinin uygulaması ile bu yöndeki hasta memnuniyetinin sağlanması her zaman için birincil amacımız olmuştur.
İl :  Ankara

Eurofertil Üreme Sağlığı Merkezi
EUROFERTIL fikri 1998 yılında Almanyada doğmuştur. O zamana kadar Türkiye de olmayan sadece kısırlık tanı ve tedavisi konusunda çalışacak müstakil bir merkez kurma düşüncesi yerli ve yabancı ortakların katkılarıyla hayata geçirilmiştir. O tarihlerde Düsseldorf Üniversitesi Kadın Hastalıkları Kliniği IVF bölümünde çalışan Dr. Hakan Özörnek projenin medikal sorumluluğuna getirilmiş ve 1999 yılında istanbulda klinik binasının birkaç alternatif arasından şu anki bina olmasına karar verilmiştir
İl :  İstanbul (Avrupa)

Dikkat! www.tipdunyasi.net, bir bilgilendirme portalıdır. Lütfen her konuda öncelikle doktorunuza danışınız.
copyright ©2005-2008     info@tipdunyasi.net